Zwierzęce printy atakują!

Butom sportowym z najnowszych kolekcji nie brakuje pazura i frywolności. Marki odzieżowe coraz częściej decydują się na charakterystyczne desenie inspirowane skórą i futrem zwierząt różnych gatunków. Sprawdźmy, na jakich modelach odnajdziemy ten element dzikości.

Adidas ZX Flux W B35310

adidas ZX Flux W B35310

Adidas ZX Flux W B35310 – sprawdź w naszym sklepie!

Wyraźna, wężowa skóra w odcieniach szarości, połączona z groźnymi, czerwonymi elementami, to propozycja dla odważnych kobiet, które lubią przełamywać miejskie stylizacje cięższymi butami, zwracającymi na siebie uwagę. Treningowy fason tego modelu pozwoli udać się w wielkim stylu prosto z centrum miasta na salę fitness.

Adidas Stan Smith Vulc J B24606

adidas Stan Smith Vulc J B24606

Adidas Stan Smith Vulc J B24606 – sprawdź w naszym sklepie!

W przypadku tego modelu mamy do czynienia z bardzo realistycznie wyglądającymi cętkami leoparda, które rozpościerają się od palców aż po pięty. Całość kontrastuje z dość grubą, białą podeszwą i elementami z czarnej skóry, dzięki czemu model ten przywodzi na myśl oldskulowy, uliczny styl największych metropolii sprzed lat.

Nike Wmns Free 5.0 Tr Fit 5 Prt 704695-001

Nike Wmns Free 5.0 Tr Fit 5 Prt 704695-001

Nike Wmns Free 5.0 Tr Fit 5 Prt 704695-001 – sprawdź w naszym sklepie!

To dzika propozycja dla prawdziwych miłośników fitnessu, którzy lubią wyróżniać się na treningowej sali. Wzór wykorzystany przy tym modelu to współczesna wariacja na temat umaszczenia zebry. Srebrne elementy buta, takie jak logo czy wąskie krawędzie przenoszą ową zebrę w daleką przyszłość, a jej zawiłe, układające się w kształt zyg-zagu pasy wręcz hipnotyzują i nie dają odwrócić od siebie uwagi.

Nike Air Huarache Run PRM 704830-203

Nike Air Huarache Run PRM 704830-203
Nike Air Huarache Run PRM 704830-203 – sprawdź w naszym sklepie!

Ostatnia propozycja „zezwierzęconych” butów sportowych, to charakteryzujące się solidną i mocno rozbudowaną podeszwą buty Nike do biegania. W tym modelu nie sposób zauważyć inspiracji żółwiem – jego skórą i skorupą. Jasny brązowy kolor i rozległe, gumowe elementy w odcieniu ecru doskonale odzwierciedlają majestatyczność tego gada.

Zwierzęce desenie, tak jak i buty sportowe, nie wychodzą z mody właściwie nigdy. Połączenie jednego z drugim daje niesamowity, robiący ogromne wrażenie element garderoby, którego posiadanie powinno być obowiązkowe!

Leave a Comment