Sneakersowy sen

Śnisz o sneakersach? Sprawdź co mogą oznaczać Twoje obuwnicze marzenia senne!

Często budząc się, pamiętamy dokładnie, jeśli nie cały sen, to jakiś przedmiot, który się w nim pojawił. Może być on najbardziej niezwykły lub, przeciwnie, przyziemny i znajomy. Czy myślałeś kiedyś o czym może świadczyć to, że śnią Ci się sneakersy lub trampki? Czy to jest rada, by działać szybciej i aktywniej? Interpretacja snów nie wyklucza takiej wersji zdarzeń, ale oferuje również inne równie interesujące teorie.

Ważne jest jednak to, by przyjrzeć się detalom snu!

Kolor buta

Jednym z najbardziej popularnych przewidywań, jakie można znaleźć w książkach o snach jest to, że buty sportowe zapowiadają sen, podróże, rozrywkę i niewiążące relacje z osobnikami płci przeciwnej.

Ale aby dokładnie zrozumieć, o czym marzysz w głębi duszy, musisz zwrócić uwagę na wygląd pojawiających się w śnie butów, a nawet ich kolor. Tak więc, na przykład, czerwony przepowiada namiętności miłosne, a także przypływ witalności i doskonałego zdrowia. Żółty to symbol sukcesu w biznesie i awansu na drabinie kariery.

Śnienie o jasnych butach sportowych sugeruje zaś o tym, że uwielbiasz robić wrażenie na innych, jesteś podatny na sławę i lubisz być w centrum uwagi. Po drugiej stronie zaś, buty czarne mogą świadczyć, że osoba śpiąca jest raczej skromna, prosta i bezpretensjonalna. Jeśli we śnie widziałeś białe trampki takie jak Converse wiedz, że nastąpią duże zmiany związane z Twoimi ambitnymi planami.

Tak więc kolor butów we śnie powie Ci, czego możesz się spodziewać.

Pamiętaj, że od koloru kicksów we śnie zależy również ich interpretacja.

A więc:

  • biały – szybkie wdrożenie planu;
  • czarny – marzenia są na etapie realizacji;
  • czerwony – pasja i lęki;
  • żółty, pomarańczowy – wszystko okaże się łatwe i proste;
  • zielony, niebieski – sukces zawodowy i pieniądze;
  • wielokolorowe buty lub „trujące” kolory (np. takie jakie znamy z szalonych cholewek butów Vans) wskazują zaś, że lubisz zwracać na siebie uwagę.

Obce i brudne buty

Czy śniło Ci się kiedyś, że z niewiadomych przyczyn nosisz parę butów sportowych, które nie należą do ciebie? Wtedy wiedz, że w rzeczywistości będziesz zmuszony zaakceptować czyjąś opinię i być posłuszny okolicznościom. Kicksy we śnie były rozdarte? Niestety nie jesteś jeszcze gotowy na samodzielne pokonywanie trudności. Jeśli zaś buty New Balance, Reebok czy jakiekolwiek inne sneakersy pojawiające się we śnie są brudne, ostrzegamy – Twoje plany są wciąż w powijakach i są niedokończone, więc nie będziesz w stanie ich zrealizować.

Zastanawiałeś się, dlaczego śniłeś o podartych, zgniecionych butach sportowych? Jest to trochę niefortunne, ale jak dotąd nie wszystko działa na twoją korzyść. Czekają Cię problemy, przeszkody i liczne próby, które wciąż przed Tobą. Ale czysta para kicksów (np. Air Jordan – mmm…) przepowiada „zielone światło” w każdym przedsięwzięciu. Jeśli buty we śnie były zaś drogą, znaną marką (Gucci? Nike? Balenciaga?), to Twoje pielęgnowane marzenie z pewnością wkrótce się spełni!

Zmierz siedem razy

Myślałeś o tym, dlaczego kobiety śnią czasem o przymierzaniu męskich butów sportowych? Książki dotyczące snów twierdzą, że to oznacza iż dama wkrótce radykalnie zmieni swój wizerunek. Ale zanim postąpisz zgodnie z radą stylistów zastanów się: czy poczujesz się naturalnie w nowej odsłonie i totalnie innym wyglądzie?

Jednak gdyby mierzenie męskich kicksów we śnie zakończyło się sukcesem, wiedz, że Twoja transformacja wyglądu przyda się i zakończy się sukcesem. Pamiętaj jednak, że jeśli buty z koszmaru są zbyt małe, oznacza to, że droga do celu będzie trudna. Jeśli zaś para okazała się zbyt duża, to wskazówka brzmi: zastanów się, zanim cokolwiek zmienisz.

W księdze snów słynnej Vangi powiedziane jest, że brzydkie i zniszczone buty zwiastują konflikty i spory w rodzinie. Tymczasem mężczyzna, który we śnie mierzył nową parę butów sportowych ma szansę, aby zwiększyć swoje zarobki i odnieść sukces w sferze biznesowej.

Poszukaj pary!

Jakie jest tajne znaczenie wizji, która posiadała tylko jeden but? Interpretacja snów sugeruje, że będziesz musiał znaleźć współpracowników lub podobnie myślących ludzi, aby wdrożyć swoje pomysły.

Ubierając więc jednego sneakersa we śnie, zastanów się, czy kompleksowo rozważyłeś pilną kwestię? Być może znajdziesz wkrótce na to najprostszą odpowiedź.

O czym świadczy zaś sen o sznurowadłach? Może to być seria prób i drobnych przeciwności. Bardziej znaczące problemy zagrażają zaś temu, kto we śnie związał mocny supeł…

W dziale obuwniczym

Dlaczego śniłeś o kupowaniu butów sportowych? Taki sen obiecuje mężczyznom nagłe poszukiwanie nowej pracy, zaś kobieta może być pewna, że będzie miała swojego nowego fana lub wielbiciela.

Księga snów wyjaśnia, że ​​nabycie dobrych, wygodnych w noszeniu butów w śnie sprawi, że napotkasz małe, ale liczne trudności. Ale jeśli kupione buty były drogie (czyżby Adidas Yeezy?) Twoje plany pójdą w dobrą stronę. Jeśli zaś we śnie kupiłeś naprawdę dziwną parę butów (Reebok Pump Fury?) w realnym świecie będziesz musiał przeżyć niezwykłe, fantastyczne przygody!

Musimy dodać, że ​​śnienie o zakupach w wyspecjalizowanym sklepie z butami sportowymi (być może distance.pl!) zapowiada wsparcie ze strony towarzyszy.

O niebezpieczeństwach związanych z prezentami

Śniło Ci się, że przez długi czas szukałeś pary sneakersów lub trampek? Jeśli je finalnie kupiłeś, wtedy wiedz, że Twoje marzenie się spełni. Jeśli zaś wymarzony model lub rozmiar nie zostanie znaleziony, to księga snów nie daje pozytywnej prognozy dla wdrażania pomysłów. Wiedz również, że to naprawdę źle, jeśli we śnie dałeś komuś swoje buty sportowe. W takim przypadku pogódź się z faktem, że straty w Twoim życiue będą nieuniknione.

Kradzież, utrata

Niektórym śniło się, że ich ulubione sneakersy zostały skradzione lub przepadły bez echa. Interpretacja snu o zagubieniu pary butów na pewno Cię zdenerwuje: w rzeczywistości to oznacza, że możliwe jest rozstanie z ukochaną osobą. Jeśli natomiast kicksy we śnie zostały skradzione, miej się na baczności – pewien rywal rzuci okiem na Twoją partnerkę!

Utrata tenisówek we śnie może zwiastować czekającą Cię zniewagę. Jeśli jednak „posiałeś” stare, zużyte buty sportowe, wtedy wiedz, że nadejdą wielkie zmiany – na lepsze!

Musisz pamiętać, że wszelkie buty widoczne we śnie symbolizują pewne zmiany i nowe znajomości, zarówno z ludźmi, jak i miejscowościami. Według większości książek o marzeniach sennych, sen o nowych tenisówkach jest znakiem, że czeka Cię beztroska rozrywka, ale tylko wtedy, gdy odpowiednio ustawisz priorytety i nieco uporządkujesz swoje życie. Interpretując to, co Ci się śniło, pamiętaj o wszystkich szczegółach.

Tak więc kiedy już dziś wieczorem będziesz kładł się spać, miej na uwadze, by zwrócić uwagę na swoje sneakersowe sny. Jeśli prawdziwy z Ciebie sneakerhead, na pewno pojawi się w Twoim marzeniu sennym choć jedna para butów Asics, Puma czy Air Jordan. Daj znać w komentarzu, co oznaczał Twój sen. Dobranoc!

Leave a Comment