Reebok

Nowe Reeboki mają klasę!

Marka Reebok z wielką uwagą pielęgnuje swoje kluczowe modele i styl butów, które oferuje. Dlatego też bez problemu rozpoznać możemy buty Reebok – nie mając wątpliwości co do ich rodowodu. W tym artykule pochylamy się nad dwoma modelami Reebok Classic. Reebok Club C oraz Reebok Cl Lthr.

Continue Reading

Adidas, Inne, Jordan Brand, Nike, Reebok

Najlepsze sneakersy ostatnich 30 lat

Cofnijmy się 30 lat wstecz i sprawdźmy, jaki model sneakersów utkwił w naszej głowie z każdym kolejnym rokiem!

Koncepcja jest prosta. Patrzymy na historię sneakersów i śledzimy to, co działo się w niej w ciągu ostatnich 30 lat. Po dogłębnej analizie wybraliśmy najlepsze sneakersy, które miały swoją premierę danego roku. Choć niektóre lata sprawiały trudność, ze względu na wiele fenomenalnych modeli, inne zaś były bardzo ubogie w godne zapamiętania premiery, to udało nam się stworzyć swoistą listę najlepszych modeli. Sprawdź, jakie wybitne sneakersy zwyciężyły w danym roku i daj znać, jak wyglądałaby Twoja osobista lista absolutnych must-have od 30 lat. Zaczynamy. Continue Reading

Adidas, Nike, Reebok

Streetball – czyli w czym grać na ulicy

adidas streetball (3)

Sezon na streetball w Polsce dobiega końca. Wszystkie najważniejsze turnieje mamy już za sobą a organizatorzy przygotowują się już na wiosnę/lato 2015. Trzeba przyznać, że ilość streetowych wydań ginie wśród zalewu halowych modeli, przez co wybór butów do gry na zewnątrz często bywa złą decyzją. Co prawda większość boisk została pokrytych tartanem i od asfaltu zaczęliśmy stronić ale mieszanki gum używanych do produkcji butów indoor basket są zwyczajnie nieodpowiednie do tego typu nawierzchni. Celowe obniżanie wytrzymałości buta nie ma kompletnie sensu. Właściwą drogą jest wybór modelu dedykowanego do gry na zewnątrz.

Continue Reading