Ciekawe kanały o sneakersach na Youtubie

Sneakersy otaczają nas zewsząd. Mamy je na nogach, w szafach, czytamy o nich w Internecie, oglądamy w sklepach czy na ulicach. Sneakersy opanowały też kanał Youtube i stały się doskonałym tematem do tworzenia filmików dla wielu utalentowanych sneakerheadów. Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Kicks and Castles

Autor kanału Kicks and Castles to prawdziwy mistrz w tworzeniu ciekawych zestawień typu „Top 5”, prowadzenia wciągających unboxingów czy recenzji butów, które zostały już wypróbowane i przenoszone. Kicks and Castles oferuje wiele ciekawych historii związanych ze zdobywaniem butów. Narrator ma bardzo fajny kontakt ze swoimi odbiorcami i często odpowiada na zadawane pod filmami przez nich pytania. Możemy tu odnaleźć również filmy poświęcone ubraniom znanych marek, jednak to sneakersy wiodą zdecydowany prym. Wciśnijcie play!

Richie Le

Richie Le to specjalista od sneakersów, mody, kultury oraz muzyki i to właśnie tym czterem zagadnieniom poświęca swoje pełne humoru i dowcipów oraz dystansu do siebie filmiki. Na jego kanale odnajdziemy masę video skupiających się na samej kulturze i społeczności sneakerheadów. To Richie Le pokusił się o porównanie sneakerheadów „starego typu” z tymi „nowego typu”, rozróżnienie 10 typów sneakerheadów oraz zastanawia się czy warto randkować z dziewczyną, która jest sneakerheadem. Ponadto znajdziecie tu masę ciekawych, pomysłowych zestawień, jak listę miast i ulic, na których czekają was sneakersowe łowy życia!

Complex

Complex to popularna gazeta lifestylowe’a z równie popularną stroną internetową. W ich treściach zawsze było jest i będzie miejsce dla sneakersów i kultury sneakersowej. Dlatego też pośród swoich różnych, ciekawych cyklów na Youtubie, Complex posiada niezmienną i kultywowaną od lat serię „… Goes Sneaker Shopping with Complex”. W każdym z filmików spotkamy znaną osobę, która reprezentuje sportowy styl, buszującą wśród regałów w poszukiwaniu najciekawszych, sneakersowych okazji. Znajdziemy wśród nich sportowców, muzyków czy DJów. Filmy zostają nakręcone w Nowym Yorku, gdzie o fenomenalne buty nie sposób się trudzić! Absolutne must-see dla każdego prawdziwego sneakerheada!

Subskrybuj już dziś te kanały na Youtubie, a nie ominie Cię żadna nowinka związana z butami sportowymi! Dowiesz się jako pierwszy o ciekawych premierach Air Jordan, Nike czy Adidas oraz ich recenzjach!

Leave a Comment