Inne

Sneakersy lubią brąz cz.1

Brązowe sneakersy? Tak, tak i jeszcze rak tak! Brąz to właśnie idealny kolor na jesień, a zatem nie szukajcie i nie zastanawiajcie się dłużej. Oto rządzący w tym sezonie kolor jesiennych kicksów i nasze propozycje jego różnorakich odsłon!

Continue Reading

Inne

Odmień swoje sneakersy sam!

Znudziły Ci się Twoje stare buty sportowe? Cholewka nie wygląda już tak świeżo jak kiedyś? A może jej kolory już Ci się opatrzyły i masz ochotę na małą zmianę? Nie musisz kupować nowej pary kicksów, aby wnieść nieco świeżości do swojej garderoby! Oto dokładny przepis na to, jak całkowicie odmienić wygląd swoich kicksów własnoręcznie. Krok po kroku!

Continue Reading

Adidas, Inne, Nike, Puma

Sneakersy w kolorach lata

Lato jest już właściwie wśród nas. Daje się je wyczuć patrząc za okno i sprawdzając słupki temperatury. To idealny moment na zaproszenie do swojej garderoby elementów odzieży i butów w kolorach panującej pory roku. Pastele, pomarańcze, żółcie i zielenie – to właśnie to co kochamy. Oto kilka ciekawych modeli butów sportowych w barwach lata.

Continue Reading

Inne

Załóż swoją własną firmę sneakersową

Jeśli chcesz rozpocząć prowadzenie własnej marki obuwia i rywalizować z takimi graczami, jak Nike lub Adidas, musisz mieć finansowanie równe budżetowi małego kraju i armię przygotowaną do bitwy – mówi założyciel i projektant marki No One, Mark Gainor, siedząc w małym studiu wyposażonym narzędziami szewskimi, maszynami do szycia i kopytami, zlokalizowanym w Wenecji, w stanie Kalifornia.

Continue Reading

Adidas, Inne, Jordan Brand, Nike, Reebok

Najlepsze sneakersy ostatnich 30 lat

Cofnijmy się 30 lat wstecz i sprawdźmy, jaki model sneakersów utkwił w naszej głowie z każdym kolejnym rokiem!

Koncepcja jest prosta. Patrzymy na historię sneakersów i śledzimy to, co działo się w niej w ciągu ostatnich 30 lat. Po dogłębnej analizie wybraliśmy najlepsze sneakersy, które miały swoją premierę danego roku. Choć niektóre lata sprawiały trudność, ze względu na wiele fenomenalnych modeli, inne zaś były bardzo ubogie w godne zapamiętania premiery, to udało nam się stworzyć swoistą listę najlepszych modeli. Sprawdź, jakie wybitne sneakersy zwyciężyły w danym roku i daj znać, jak wyglądałaby Twoja osobista lista absolutnych must-have od 30 lat. Zaczynamy. Continue Reading